Eğitim Sektörüne Özel Online Tahsilat Sistemi | Tahsildar.com.tr

Eğitim Sektörüne Özel Online Tahsilat Sistemi

Kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, dershane gibi kurumları kapsayan eğitim sektörü, Türkiye’de çok büyük istihdam sağlayan sektörlerden biridir. Bununla birlikte son yıllarda özel okullara artan talepler, bazı problemlerin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Eğitim sektöründe hizmet veren kurumların özellikle tahsilat ve ödeme konusundaki problemlerini çözmek için Tahsildar olarak farklı online tahsilat sistemlerini sunmaktayız.

Eğitim sektöründeki kurumların karşı karşıya kaldıkları bu problemlerden bazıları şu şekildedir:

  • Nakit akışında ortaya çıkan dengesizlikler,
  • Velilerden düzenli ve kolay bir şekilde ödeme tahsil edilememesi,
  • Farklı bankalar ile çalışıldığından dolayı hepsine ayrı ayrı ekstra zaman harcanması,
  • Ödeme işlemleri için çok sayıda muhasebeci çalıştırılması.

Yukarıda sıraladığımız problemler eğitim kurumları için hem zaman hem maddi kayıplara yol açmaktadır.

Tahsildar’ın Eğitim Sektörüne Özel Verdiği Hizmetler

Eğitim sektörüne özel olarak geliştirdiğimiz online tahsilat sistemleri ile tüm ödeme/tahsilat problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Periyodik Tahsilat Sistemi

Çok fazla öğrencinin bulunduğu eğitim sektöründe aylık ödemelerin takibi de zordur ve muhasebe çalışanları için ciddi zaman kayıplarına yol açmaktadır. Düzenli ödemelerin takibi hem kurum hem de veliler için işleri bazen karmaşık bir hale getirebilir. Tahsildar Periyodik Tahsilat Sistemi, eğitim kurumlarının belirlediği sıklıkta ödemeleri düzenli olarak tahsil etmektedir. Tahsilat gerçekleşmediği halde kart hamiline ödemeyi hatırlatıcı SMS ve E-Mail gönderir. Böylece eğitim kurumlarının ödemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde tahsil edilir, nakit akışında ortaya çıkan düzensizlik problemleri ortadan kalkmış olur.

Tek seferlik ödemeler de e-tahsilat sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Eğitim kurumları, müşterilerine tek seferlik ödeme talebi gönderip, tutarı, ödemenin tek çekim ya da taksitli olacağını belirleyebilir. Talebin gönderildiği kişi ödemeyi isteği yerden, mobil ya da masaüstü cihazlarından tamamlayabilir. İşlem tamamlandıktan sonra her iki tarafa da bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Tahsildar, internet ortamında eğitim kurumları ve velilere güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. 

Detaylı bilgi için demo sayfamızı inceleyebilir ya da 0850 532 75 05 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.