Tahsildar Nedir?

Tahsildar Nedir?

Tahsildar; bireysel müşterilerden, bayilerden ve alt bayilerden internet üzerinden tahsilat almak isteyen firmalar için geliştirilen bir Fintech çözümüdür. Online tahsilat altyapısı ile firmalar, anlaşmalı banka veya ödeme kuruluşlarının poslarını Tahsildar ile entegre ederek finansal süreçlerin yönetimini kolaylaştırmakta ve bayi sistemini güçlendirmektedir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve 7/24 tahsilat alınan altyapısında; stok takibi, detaylı raporlama, entegrasyon seçenekleri, kampanya modülleri ve özelleştirilebilir tahsilat çözümleri bulunmaktadır. Türkiye’de online sipariş altyapısı sunan tek firma olarak binlerce lider markaya B2B ve Sanal POS altyapısı sağladık, tahsilat işlemlerini ve sipariş yönetimini aynı platformdan takip etmelerine ve finansal süreçlerini geliştirmelerine destek olduk.

Hakkımızda

Online tahsilat ve sipariş alanında en kapsamlı ve en yenilikçi çözümleri üreten Tahsildar, sektörde 20 yıllık tecrübesiyle 5000’den fazla müşteriye hizmet vermekte olan Tekrom şirketidir.

Tahsildar 2023 yılında büyük hedeflere ulaştı. 400+ müşteri ve iş ortakları olan Yetkili ödeme sağlayıcıları üzerinden Tahsildar yazılımı aracılığı ile 12 milyar TL işlem hacmi ile büyümeye devam ediyor.

Amerika ve Türkiye’deki ofisleri ve Ar-Ge Merkezlerinde; uzman mühendis, teknik ve satış ekiplerinden oluşan 230’dan fazla çalışanı ile sürekli inovasyona yatırım yaparak B2B online tahsilat ve sipariş sektöründe lider çözümler sunmaktadır.

Liderlerin tercihi: Tekrom

Tekrom olarak, Türkiye’nin önde gelen firmalarından oluşan binlerce mutlu müşterimizin e-ticaret altyapısını kurduk, e-ticaret sitelerini kurarak online mağazalarını açtık, internet satışlarını arttırdık, yurtdışına satış yapma yolculuklarında yanlarında olduk.

Deneyimli ekip, güçlü – güvenilir - hızlı altyapı

Online tahsilat ve sipariş için güçlü bir altyapı ve deneyimli bir ekibin yanınızda olması internetten tahsilat ve sipariş almaya başlarken bir adım önde başlamanızı sağlar. Tekrom’un binlerce markaya hizmet vermiş deneyimli,uzman ekibi ve kapsamlı destek hizmeti sayesinde online tahsilat ve sipariş alabilirsiniz. E-ticaret sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalara imza atan Tekrom, geliştirdiği E- Ticaret Çözümleri ile özelleştirilmiş, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu bir e-ticaret altyapısı sunmaktadır.

T-Soft Ofis
Hikayemiz

Hikayemiz

Tekrom Teknoloji A.Ş. grup şirketi olarak 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye grubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 5.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 20 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2023 itibariyle 230'dan fazla çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.

AR-GE OFİSLERİMİZ

İstanbul Şişli Esentepe'de genel merkezimizde operasyonel hizmetlerimizi devam ettirirken, sadece teknoloji geliştirmeye odaklanan ve dış temastan arınarak, konsantre bir şekilde teknoloji geliştirmek üzere kurulan Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı Ar-Ge merkezimiz 24 mühendisimiz ile hizmettedir. Anadolu’nun kabına sığmayan gençlerinin enerjilerini değerlendirmek ve Anadolu’nun kalkınması için taşın altına elini koyan şirketimiz K.Maraş Sütçü İmam Üni. Teknokent’i içerisinde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün 110 mühendisimiz de bu ofisimizde çalışmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark

Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü
Teknopark D2 Blok KAT:2 No:104 ESENLER / ISTANBUL

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Teknopark

Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü
Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ

ARGE Ofis
Tahsildar İstatistik

Hiç Durmadan Büyüyoruz

E-ticaret ile daha gelişmiş ülkelerden 10 yıl sonra tanışan Türkiye, dinamik, azimli ve çalışkan mühendisleri ile, aradaki farkı hızlı kapatmıştır. Türk yazılım sektöründe bu konuda örnek olmayı amaçlayan Tekrom, iç pazarda lider olmakla yetinmemiş, yazılımın kalbinin attığı noktaya, silikon vadisine uzanmıştır.

Farklı segmentlerdeki girişimlere hitap edecek ürünler ile dünya e-ticaret pazarında pay almak üzere süreç başlatılmıştır. Tahsildar online tahsilat ve sipariş uygulaması ile bayi ve alt bayilerinden tahsilat ve sipariş alan firmalara hizmet vermektedir.

20 Yıllık Sanal Pos Tecrübelerimizi Fintech Teknolojilerinde Birleştiriyoruz.

E-ticaret , Mobil ve online uygulamalar geliştikçe banka sektörü ile birleşen çözümler yaygınlaşmaya başlamıştır. Müşteriler her platformdan erişebilecekleri , kullanımı kolay finansal hizmetler almayı beklemektedir. T-Soft Finansal Teknolojiler (Fintech) alanında ürünler ve çözümler geliştirerek yıllardır süren Sanal Pos ve B2B deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır. Bu alanda ilk girişimi olan Tahsildar ürünü Fintech sektöründe yapılan Ar-Ge çalışmalarımız sonucu üretilmiştir.17 yıllık sürede geliştirme tecrübesi olan E-ticaret ,B2B tahsilat ürünlerimizdeki tecrübe online tahsilat altyapısı sunmak üzere Tahsildar ürününde birleştirilmiştir. Fintech ekosistemini oluşturan Bankalar ve B2B-B2C müşteriler için çözümler geliştirmeye vizyonumuz doğrultusunda devam edeceğiz.

Fintech
Tahsildar İstatistik

E-İhracat

Güçlü bir ekonomi için, dışa bağımlılığın azalması, ülkenin mali açıdan güçlü olması gerekmektedir. Çözüm imkanı olan her işletmenin ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlamasıdır. Girişimcilerin çok uzak olduğu bu konuyu anlatmak, onları bilinçlendirmek, teknik süreçleri kolaylaştırmak için e-ihracat seferberliğini başlatarak, etkinlikler ile pekiştirmekte, eğitimlerle hayata geçirmekteyiz.

Bu konuda çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız ile, tahsilattan sevkiyata, tüm ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar her detay düşünülmüş ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerimizin ihracat yapabilmelerine imkan sağlanmıştır.

“Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken” Kazansın sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Gelecek nesillerimizin, bağımsız bir ülkede, huzur içinde yaşayabilmeleri için, yaşadığımız müddetçe bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz.

Eğitime Yardım

E-ticaret sektörünün büyümesini yavaşlatan en büyük faktör, birçok sektörde olduğu gibi nitelikli iş gücüdür. Memnuniyetsiz müşterilerin büyük bir kısmı bu sebepten oluşmaktadır. Yine e-ticaret yapmaktan vazgeçen girişimcilerin de en büyük probleminin aynı olduğu görülmektedir.

T-Soft, bu konuda sorumluluk alarak, T-Soft Plaza’da hizmet veren E-Ticaret Akademi ve Bumerang Akademi’yi kurmuştur. Akademimiz, farklı kategorilerde eğitimler vererek, hem müşterilerimizin istihdam sorununu çözmeye yönelik faaliyetlerde bulunmakta, hem de mevcut çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi seviyesini yükseltecek eğitimler vermektedir. E-Ticaret Akademi bünyesinde, genel e-ticaret, e-ticaret hukuku, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, yazılım teknolojileri, T-Soft panel kullanımı gibi konularda eğitimler verilmektedir.

%100 Yerli

T-Soft E-Ticaret ve Tahsildar, 2003 yılından bu yana tamamen özgün olarak geliştirilmektedir. Hiçbir yazılım temel alarak geliştirilmemiş, hiçbir yazılımdan esinlenme olmamıştır. Yıldız Teknik Üni. Teknoparkı ve KSÜ Teknokenti içerisinde 2 ayrı teknoloji geliştirme bölgesinde, 120'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge kadrosu ile dünyanın en son yazılım teknolojileri kullanılarak yazılımlarımız geliştirilmektedir. T-Soft E-Ticaret, Tübitak Teydeb projesi olarak, tamamen bilimsel temellere dayandırılarak geliştirilmiş, alanında uluslararası başarıları olan akademisyenlerimizin rehberliğinde günlük kaygılar ile değil, dünya e-ticaret pazarlarının en tercih edilen ürünü olmaya namzet bir vizyonda geliştirilmektedir. T-Soft E-Ticaret yazılımı, özgün olarak geliştirildiği için, günden güne yeni özellikler ile zenginleşmekte, bu özellikler, e-ticaret girişimlerinden gelen geri bildirimler değerlendirilerek yapılmaktadır. Yazılım hazır kodlar kullanılmadığı için, hiç bir sınırlandırmaya bağlı değildir. T-Soft E-Ticaret odaklı bir yazılım şirketi olduğu için, ülkemizde sektör adına bir bilgi hazinesini barındırmaktadır. 20 yıldır, binlerce E-Ticaret girişimine hizmet vermenin getirdiği bilgi birikimi, E-Ticaret yazılımının derinleşmesine ve zenginleşmesine imkan vermiştir.