Kurumsal | Tahsildar.com.tr
HAKKIMIZDA

Tekrom Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 17 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz.

Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. 2020 yılı itibari ile 135 bordrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.Son yıllarda yükselen trend olan Finansal Teknolojiler (Fintech) alanında 17 senelik E-ticaret ve Sanal POS tecrübelerimizi ekleyerek Tahsildar adındaki markamızla hizmet veriyor , online ödeme sistemleri konusunda firmalar için çözümler geliştiriyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi
Teknopark
Sütçü İmam Üniversitesi Teknokent
Sütçü İmam Üniversitesi
Teknokent
 
AR-GE OFİSLERİMİZ

İstanbul Şişli genel merkezimizde operasyonel hizmetlerimizi devam ettirirken , sadece teknoloji geliştirmeye odaklanan ve dış temastan arınarak, konsantre bir şekilde teknoloji geliştirmek üzere kurulan Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkı Ar-Ge merkezimiz 22 mühendisimiz ile hizmettedir. Anadolu’nun kabına sığmayan gençlerinin enerjilerini değerlendirmek ve Anadolu’nun kalkınması için taşın altına elini koyan şirketimiz K.Maraş Sütçü İmam Üni. Teknokent’i içerisinde ikinci bir Ar-Ge merkezini hizmete almıştır. Bugün 36 mühendisimiz de bu ofisimizde çalışmaktadır.

Hiç Durmadan Büyüyoruz
Ekonomik anlamda dalgalanmaların sıkça yaşandığı ülkemizde, ticari işletmeler de payını düşeni almaktadır. T-soft kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak büyümesine sürdürmüş, iyi hizmet üreterek, teknoloji geliştirerek, zorlu dönemlerden büyüyerek çıkmıştır. Deloitte tarafından düzenlenen ve en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı Fast50 arasında 2013-2019 yılları arasında 6 kere yer almıştır. Yine bilişim 500 içerisinde istikrarlı olarak her sene sırasını yükseltmeye 8 yıldır devam etmektedir.
17 Yıllık Sanal Pos tecrübelerimizi Fintech teknolojilerinde birleştiriyoruz.
E-ticaret , Mobil ve online uygulamalar geliştikçe banka sektörü ile birleşen çözümler yaygınlaşmaya başlamıştır. Müşteriler her platformdan erişebilecekleri , kullanımı kolay finansal hizmetler almayı beklemektedir. T-Soft Finansal Teknolojiler (Fintech) alanında ürünler ve çözümler geliştirerek yıllardır süren Sanal Pos ve B2B deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır. Bu alanda ilk girişimi olan Tahsildar ürünü Fintech sektöründe yapılan Ar-Ge çalışmalarımız sonucu üretilmiştir.17 yıllık sürede geliştirme tecrübesi olan E-ticaret ,B2B tahsilat ürünlerimizdeki tecrübe online tahsilat altyapısı sunmak üzere Tahsildar ürününde birleştirilmiştir. Fintech ekosistemini oluşturan Bankalar ve B2B-B2C müşteriler için çözümler geliştirmeye vizyonumuz doğrultusunda devam edeceğiz.
E-İHRACAT

Güçlü bir ekonomi için, dışa bağımlılığın azalması, ülkenin mali açıdan güçlü olması gerekmektedir. Çözüm imkanı olan her işletmenin ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlamasıdır. Girişimcilerin çok uzak olduğu bu konuyu anlatmak, onları bilinçlendirmek, teknik süreçleri kolaylaştırmak için e-ihracat seferberliğini başlatarak, etkinlikler ile pekiştirmekte, eğitimlerle hayata geçirmekteyiz.

Bu konuda çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız ile, tahsilattan sevkiyata, tüm ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar her detay düşünülmüş ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerimizin ihracat yapabilmelerine imkan sağlanmıştır.

“Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken” Kazansın sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Gelecek nesillerimizin, bağımsız bir ülkede, huzur içinde yaşayabilmeleri için, yaşadığımız müddetçe bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz.

500 Milyar USD İhracat Çözüm E-İhracat

Adı E-İhracat İşleyişi rahat ki ne rahat

Aç Kanatlarını Türkiye Sen Kazan Ülken Kazansın
EĞİTİME YARDIM

E-ticaret sektörünün büyümesini yavaşlatan en büyük faktör, birçok sektörde olduğu gibi nitelikli iş gücüdür. Memnuniyetsiz müşterilerin büyük bir kısmı bu sebepten oluşmaktadır. Yine e-ticaret yapmaktan vazgeçen girişimcilerin de en büyük probleminin aynı olduğu görülmektedir.

T-Soft, bu konuda sorumluluk alarak, T-Soft Plaza’da hizmet veren E-Ticaret Akademi ve Bumerang Akademi’yi kurmuştur. Akademimiz, farklı kategorilerde eğitimler vererek, hem müşterilerimizin istihdam sorununu çözmeye yönelik faaliyetlerde bulunmakta, hem de mevcut çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi seviyesini yükseltecek eğitimler vermektedir. E-Ticaret Akademi bünyesinde, genel e-ticaret, e-ticaret hukuku, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, yazılım teknolojileri, T-Soft panel kullanımı gibi konularda eğitimler verilmektedir.

%100 Yerli

T-Soft eticaret ve Tahsildar , 2003 yılından bu yana tamamen özgün olarak geliştirilmektedir. Hiçbir yazılım temel alarak geliştirilmemiş, hiçbir yazılımdan esinlenme olmamıştır.Yıldız Teknik Üni. Teknoparkı ve KSÜ Teknokenti içerisinde 2 ayrı teknoloji geliştirme bölgesinde, 40 kişilik bir Ar-Ge kadrosu ile dünyanın en son yazılım teknolojileri kullanılarak yazılımlarımız geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret, Tübitak Teydeb projesi olarak, tamamen bilimsel temellere dayandırılarak geliştirilmiş, alanında uluslararası başarıları olan akademisyenlerimizin rehberliğinde günlük kaygılar ile değil, Dünya e-ticaret pazarlarının en tercih edilen ürünü olmaya namzet bir vizyonda geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret yazılımı, özgün olarak geliştirildiği için, günden güne yeni özellikler ile zenginleşmekte, bu özellikler, e-ticaret girişimlerinden gelen geri bildirimler değerlendirilerek yapılmaktadır. Yazılım hazır kodlar kullanılmadığı için, hiç bir sınırlandırmaya bağlı değildir. T-Soft e-ticaret odaklı bir yazılım şirketi olduğu için, ülkemizde sektör adına bir bilgi hazinesini barındırmaktadır. 15 yıla aşkın süredir, binlerce e-ticaret girişimine hizmet vermenin getirdiği bilgi birikimi, e-ticaret yazılımının derinleşmesine ve zenginleşmesine imkan vermiştir.