Tekstil Sektörüne Özel Online Tahsilat Sistemi | Tahsildar.com.tr

Tekstil Sektörüne Özel Online Tahsilat Sistemi

Tekstil sektörünü oluşturan büyük, orta ve küçük ölçekli işletmeler, Türkiye’de ciddi şekilde istihdam yaratmaktadır. E-Ticaretin de son yıllarda yaygınlaşmasıyla beraber hazır giyim sektörünün pazardaki payı günden güne artmaktadır. 

Tekstil sektörünün en önemli gelir kaynaklarından olan hazır giyim sektöründe ortaya çıkan tahsilat ve ödeme sorunları ise para akışını ciddi şekilde etkilemektedir. Tekstil sektöründe en sık yaşanan tahsilat/ödeme sorunları kısaca şu şekildedir:

  • Nakit akışında ortaya çıkan dengesizlik ve düzensizlikler,
  • Farklı bankalarla çalışıldığından dolayı raporlamada ve iptal/iade süreçlerinde zorlu süreç,
  • Uzun vadeli çek ve senetler,
  • Karşılıksız çıkan çek ve senetler,
  • KVKK’ya aykırı olan mail order yöntemi
  • Bayilerden düzenli bir şekilde ödeme gelmemesi,

Tekstil sektöründe yaşanan sorunların bir kısmı bu şekilde bilinmektedir. Bu sorunlar firmalara maddi, zaman ve prestij zararları vermektedir. Tahsildar olarak tekstil sektöründe yaşanan sıkıntıların çözümü için geliştirdiğimiz online tahsilat sistemlerine göz atabilirsiniz.

Online Tahsilat Sistemi

Tekstil sektörüne özel olarak geliştirdiğimiz online tahsilat sistemi ile işletmeler cazip komisyon ve taksit oranlarını müşterilerine sunma imkanı sağlayabilir. Bu şekilde satışlarınızı avantajlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Ayrıca Tahsildar online tahsilat sistemi, muhasebe sistemlerinize otomatik olarak işlenmektedir.

Tahsildar B2B Tahsilat Sistemi

İngilizce “Business to Business” ifadesinin kısaltması olan B2B, şirketler arası ticarete verilen isimdir. Firmalarda tüketiciye değil, firmalar arası yapılan alışverişlerdir.

Tahsildar olarak B2B işletmelerin aralarında yaptıkları kredi kartı ile alışverişlerin çok daha güvenli ve hızlı gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Sanal POS Yönetimi

Tahsildar, tüm sanal POS sistemlerini desteklemektedir. Sanal POS entegrasyonlarını kolayca yapabilir ve yönetebilirsiniz. Tekstil firmaları 3D secure yönetimi, taksit seçenekleri, komisyon ekleme, banka seçimi gibi işlemleri sadece tek bir ekrandan yapabilmektedir.

Detaylı bilgi için demo sayfamızı inceleyebilir ya da 0850 532 75 05 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.