Pro Plus Enterprise
1.500 TL 3.000 TL 5.000 TL
Kredi Kartı Tek Çekim Ödeme Alma Kredi Kartı Tek Çekim Tahsilat Tahsildar Tahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim tahsilat yapabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir ödeme yöntemiyle anlaşmanız yeterldir.
Kredi Kartı Taksitli Ödeme Alma Kredi Kartı Taksitli Tahsilat Tahsildar Tahsilat sistemi ile kredi kartlarından taksitli tahsilat ta yapılabilmektedir. Yasal mevzuat çerçevesinde Türkiye ‘de hizmet veren tüm bankaların kredi kartlarına 9 taksitli işlem yapılabilmektedir. +Taksit, taksit erteleme kampanyaları vb. uygulamalar Tahsildar sisteminde kullanılabilmektedir. Taksitli işlemlerde bankaların uyguladığı komisyonlar dinamik olarak yönetilebilmektedir. Taksitli tahsilat için ilgili bankaların sanal poslarından birer adet almak gerekmektedir.
Bayilerden Ödeme Alma Bayi Sisteme bayiler tanımlanabilmekte ve bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmekteler. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Eğer yetki verilirse bayiler de kendi müşterilerini tanımlayabilmekte ve müşteriler de ödeme yapabilmekteler.
Bayilerin Alt Bayilerinden Ödeme Alma Alt Bayi Sisteme tanımlanan bayiler, eğer yetki verilirse kendi alt bayilerini tanımlayabilirler. Buna ilave hem bayiler hem de alt bayiler kendi müşterilerini sisteme tanımlayabilmekteler. Bu şekilde sistem zincir tahsilat şeklinde çalıştırılabilmektedir.
Bayi - Altbayi Sayısı 100 500 750
Mobil Cihazlarla Uyumluluk Yeni nesil Responsive teknolojisi sayesinde sistem mobil cihazlarda çalışmaktadır. Responsive teknolojisi tarayıcılarda çalışmakta ve herhangi bir uygulama indirmeden direkt akıllı cihazlar ile ödeme/tahsilat yapılabilmektedir. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.
Dövizli Tahsilat (USD, EURO vb.) Döviz Bayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Tutar ödeme ekranında döviz cinsiden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır. Bunun için bir adet döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir.
E-mail ile Tahsilat Tahsildar Tahsilat sistemi ile bayi ve müşterilere e-mail göndererek tahsilat yapılabilir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.
SMS ile Tahsilat Tahsildar Tahsilat sistemi ile bayi ve müşterilere SMS göndererek tahsilat yapılabilir. SMS gönderimi tek tek yapılabileceği gibi topluca gönderim de yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.
Çoklu Dil Destekli Müşteri Arayüzü Tahsildar Tahsilat sistemi Türkçe ‘nin yanı sıra farklı dillerde ve çok dilli olarak çalışabilmektedir. Müşteri tek tuşla dil değişimi yapabilmektedir.
Çoklu Dil Destekli Yönetici Paneli Tahsildar Tahsilat sistemi Türkçe ‘nin yanı sıra farklı dillerde ve çok dilli olarak çalışabilmektedir. Müşteri tek tuşla dil değişimi yapabilmektedir.
3D Secure Desteği Tahsildar 3D secure uyumludur. 3D secure fonksiyonu ile ödeme yapan kişinin cep telefonuna banka tarafından tek kullanımlık onay kodu gönderilir. Müşteri kodu ekrana girerek ödemeyi tamamlar. Böylelikle kart sahibinin haricindeki kişilerin işlem yapmasının önüne geçilerek itiraz ve iade riskleri ortadan kaldırılmış olur.
Sanal Pos, İşlem İade İmkanı
Andorid Mobil Uygulamadan Tahsilat
Plasiyer Sistemi
Webservis Desteği
İşlem Raporları
Firma Raporları
Sanal Pos Raporları
Yönetici Paneli Kullanıcı Sayısı Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Kullanıcı Yetkilendirme
İyzico Entegrasyonu Döviz İyzico ödeme sistemi ile anlaşarak, müşterilerinizden tahsilat almaya başlayabilirsiniz. İyzico ile, 6 farklı kart üzerinden 9 taksite kadar tahsilat yapabilirsiniz. 24 saat içerisinde anlaşmaları yaparak ödeme almaya başlayabilirsiniz.
PayU Entegrasyonu Döviz PayU ödeme sistemi ile anlaşarak, müşterilerinizden tahsilat almaya başlayabilirsiniz. PayU ile, 6 farklı kart üzerinden 9 taksite kadar tahsilat yapabilirsiniz. 24 saat içerisinde anlaşmaları yaparak ödeme almaya başlayabilirsiniz.
iPara Entegrasyonu Döviz iPara ödeme sistemi ile anlaşarak, müşterilerinizden tahsilat almaya başlayabilirsiniz. iPara ile, 6 farklı kart üzerinden 9 taksite kadar tahsilat yapabilirsiniz. 24 saat içerisinde anlaşmaları yaparak ödeme almaya başlayabilirsiniz.
PayTR Entegrasyonu Döviz PayTR ödeme sistemi ile anlaşarak, müşterilerinizden tahsilat almaya başlayabilirsiniz. PayTR ile, 8 farklı kart üzerinden 9 taksite kadar tahsilat yapabilirsiniz. 2 saat içerisinde anlaşmaları yaparak ödeme almaya başlayabilirsiniz.
Sanal Pos Sayısı 6 Banka Tüm Bankalara
256 Bit SSL

ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN

.tahsildar.com.tr Site adınızı girerken lütfen aşağıdaki kurallara dikkat ediniz. Siteniz tahsildar.com.tr'nin subdomaini olarak açılacağından dolayı;
  • Site adınız www ile başlayamaz.
  • Site adınızın sonunda .com veya com.tr uzantıları olarak giriş yapılamaz.
  • Site adınız (ç,ş,ı,ö) gibi Türkçe karakter içeremez.
  • Site adınızda büyük harf kullanmayınız.
  • Hatalı giriş örnekleri "www.abc.com , abc.com "
  • Doğru giriş örnekleri "abc, siteadim"