Online Tahsilat Ödeme Kuruluşları Nelerdir? | Tahsildar.com.tr

Online Tahsilat Ödeme Kuruluşları ve Detayları

Online Tahsilat Ödeme Kuruluşları ve Detayları

Online tahsilat yazılımlarının sağladığı en büyük faydalardan biri sanal POS oluşturabilmek, birden fazla bankanın kartını kullanabilmek ve bu işi 7 / 24 yapabiliyor olmaktır.

Uygulama, ödeme sistemleriyle de entegre çalışabilen bir uygulamadır. Iyzico, PayU, iPara, PayTR gibi ödeme sistemleri ile anlaşma sağlayabilir ve para çekimi için bu ödeme kuruluşlarından yararlanılabilir.

Bu ödeme sistemlerinden kısaca bahsedecek olursak;

  • Iyzico: Bir finans teknoloji şirketidir. Bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet verir. Ödeme alt yapısı sağladığı gibi satış sonrası desteği de sunar. BDDK, PCI- DSS lisanlarına sahiptir. Bu lisanslar sayesinde güvenilir bir uygulama olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tahsildar uygulamasını kullanmanız durumunda Iyzico ile anlaşabilir, 6 farklı kart kullanarak 9 taksit yapma imkanına sahip olabilirsiniz. 24 saat içerisinde anlaşma sağlayıp ödeme almaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir link oluşturup linki müşterilerinizle paylaşmak.

 

  • PayU: Sanal POS çözümlerinde hizmet veren bir ödeme kuruluşudur. VİSA ve Mastercard tarafından onaylı bir servis sağlayıcısıdır.  7/24 kullanıma açık bir sistemdir. 6 farklı kart ile 9 taksit olarak ödeme seçeneği sunar. 24 saat içerisinde anlaşma sağlayarak ödeme almaya başlayabilirsiniz. 150 civarında güvenlik filtresi ile dolandırıcılık işlemlerine karşı 7 / 24 koruma sağlar.

 

  • İpara : Sanal POS çözümlerinde hizmet veren firmalardan biridir. Bu firma ile çalışmanız durumunda müşterilerinize 6 farklı kart üzerinden 9 taksit yapabilirsiniz. Tamamı yerli sermayeli bir firmadır. 24 saat içerisinde anlaşma yaparak ödeme almaya başlayabilirsiniz. 7/24 operasyonel sahteliğe karşı güvenlik kontrolü ve ödeme güvenliği sağlar.

 

  • PayTR: 2009 yılından bu yana hizmet veren bir firmadır. Ödeme işlemleri güvenlik altyapısı tarafından doğrulanmaktadır. SSL sertifikalı bir ödeme sayfası bulunmaktadır.  8 farklı kart üzerinden 9 taksit yapabilir ve 2 saat içerisinde anlaşma sağlayarak ödeme almaya başlayabilirsiniz.