Bayilerden Tahsilat
Bayilerden Tahsilat
Bayi ve alt bayilerinizin müşteri kartları ile cari hesaplarına mahsuben ödeme almasını sağlamaktadır. Yapılan tahsilat, bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Bayileriniz, müşterilerinden tahsilatını sizin sisteminizin üzerinden yapabileceklerdir. Böylelikle bayinin müşteriden yaptığı tahsilat ana şirketin hesabına geçmektedir. Online ödeme sistemi kullananlar bayilerine de online ödeme sistemi sağlamış olacaklardır.
Müşterilerden Tahsilat
Kurumsal ve bireysel müşterilerinizden internet ortamında tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunu yerde bir bilgisayar olması veya yanınızda akıllı bir telefon olması yeterli POS makinesi taşımanıza gerek kalmadan tahsilatınızı her yerden yapabilirsiniz. İsterseniz tek çekim, isterseniz taksitli ödeme alabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.
Müşterilerden Tahsilat
USD ve Euro Tahsilatı
USD ve Euro Tahsilatı
Bayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Tutar, ödeme ekranında döviz cinsinden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır. Bunun için bir adet döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir.
Çoklu Dil Desteği
Tahsildar ödeme sayfası ve yönetici ekranları Türkçenin yanı sıra farklı dillerde ve çok dilli olarak çalışabilmektedir. Kullanıcı tek tuşla dil değişimi yapabilmektedir.
Çoklu Dil Desteği
Mobil Cihazlarla Tahsilat
Mobil Cihazlarla Tahsilat
Yeni nesil responsive teknolojisi sayesinde sistem mobil cihazlarda çalışmaktadır. Responsive teknolojisi tarayıcılarda çalışmakta ve herhangi bir uygulama indirmeden direkt akıllı cihazlar ile ödeme/tahsilat yapılabilmektedir. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.
E-Mail İle Tahsilat
Bayi ve müşterilere e-mail göndererek tahsilat yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.
E-Mail İle Tahsilat